....ahoj....všechny zdravím....
...a protože nám počasí přeje zvu Vás na lekci v Černovicích .......neděle 28.6......od 8:00hod. .....vstup 180,- Kč.....dech, pohyb a úžasná energie a zase něco navíc.....prosím opět o potvrzení, že se stavíte.....děkuji a těším se na všechny známé i neznámé, cvičící i necvičící....protže jóga není o tom, co dokážete s tělem, je o tom co se děje uvnitř, když se pohybuje......
...
