Návod na přežití léta

Ahoj všichni,

 

cvičení  se pomaloučku chýlí ke konci…. Nechci vám tady dávat rady, ale přece?! Kdo se jednou nadchnul pro Poweryógu a okusil, pak je to cesta dlouhá a dlouhá. Je pro každého z vás velká škoda, že končíte a končíme, protože v září jste na začátku dlouhé cesty a v květnu či červnu opět konec.

Jen malý návod jak ve zdraví přečkat čas dovolených,volnosti,….  :

SLUNCE , VODA , VZDUCH

-         pohybujte i povalujte se na sluníčku – dodá vám nejen barvu, ale i energii

-         pohybujte se ve vodě  i ji požijte dovnitř – balzám na tělo i duši

-         pohybujte se na vzduchu – Poweryóga a jakýkoliv pohyb  vám na čerstvém vzduchu dá to, co nikdy nikdo na světě. Stačí se jen rozhlédnout a dýchat, hluboce a užívat si toho krásného  pocitu

V další sezóně pro vás všechny připravuji zase jen a JEN to krásné cvičení, dýchání, jen přidám i trošku temperamentnější cvičení a to na stepech. Věřím, že si vyberete a přijdete  si od září opět se mnou zacvičit v Pacově, Jihlavě, Kamenici nad Lipou,……Nejen zacvičit v pravidelných kurzech či při veřejných lekcích, ale snad i  při víkendových akcích  a   přijde na řadu i dovolená a nemusí být u moře – vždyť  „ ….. ta  naše zemička  česká je přece tak hezká tak hezká…“.

Cvičení v přírodě je to nejkrásnější, co může být. Dodá vám to absolutně vše, co od toho očekáváte.Stačí se jen podívat do fotogalerie a tam uvidíte, jaké je to štěstí si zacvičit a nejen zacvičit, prostě si to užít. Nádhera.

Jsem obrovskou milovnicí klidu a pohody a to bych chtěla dát  a dopřát  i  vám všem!!!

Těším se na vás všechny a v září naviděnou . 

Vaše Iva


podmenu

  Vítejte na webu

  F I T N E S S I V A

 

 

Další spřízněné stránky:

DMASÁŽE

BAZAR ROCK

   

podmenu-2

spousta položek menu

perex

Změňte s námi životní styl!

 

 Cvičíme vlastní vahou těla pro zdraví, krásu a pohodu.

dole

¶ Tisk | Nahoru ↑