Chorvatsko. 

       V  Y  P  R  O  D  Á  N  O

      Ubytování v pobřežním městě Vodice v apartmánovém domě. Cvičení bude probíhat ve venkovích prostorách v blízkosti apartmánového domu a u moře. Celková cena činí 5 760,- Kč. Platbu nutno provést nejpozději do pondělí 4. června. Blížší informace o ceně a způsobu platby naleznete v rubrice ceník

V ceně je zahrnuto:

  • 2 - 3 hodiny cvičení denně. Budeme cvičit zumbu, pilates, poweryogu, dance aerobic a aqua aerobic. Rozvrh, počet hodin a skladba cvičení se bude řídit dle přání cvičících. Cvičení je nepovinné.
  • Konzultace a povídání o správné výživě, pohybu, docílení štíhlé a pevné postavy.
  • Doprava autobusem tam i zpět. Odjezd bude 15. 6. z Černovic u Tábora v odpoledních hodinách a příjezd 24. 6. rovněž do Černovic. Autobus bude vyjíždět z Ostravy, pojede přes Brno a Jihlavu. Nástup a výstup bude možný také na trase po předchozí domluvě.
  • Ubytování v apartmánech s možností vaření včetně povlečení, pobytové taxy, spotřeby eletrické energie, vody a pojištění CK proti úpadku. Nutno vzít s sebou kromě dobré nálady ručníky, toaletní papír, toaletní potřeby, utěrky, saponáty, mycí potřeby, cvičební obuv a podložku na cvičení.  

 Apartmánový dům:

      Apartmány se skládají z jednoho dvoulůžkového pokoje a z jednoho dvou nebo třílůžkového pokoje. Každý pokoj má TV a sprchový kout. Apartmány mají balkon, kuchyni a koupelnu s WC. Blíže níže uvedená fota:

  Vodice

      Vodice se řadí k nejatraktivnějším a nejvyhledávanějším letoviskům chorvatské Dalmácie. Nachází se v malebné zátoce 12 km severně od města Šibeník. Své jméno získalo podle četných pramenů pitné vody v místě a okolí. Stará část města s malými kamennými náměstíčky a křivolakými uličkami nabízí spoustu obchůdků, taveren a stylových restaurací, které vytváří atmosféru města. Lákavým cílem procházek je marina, kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí. Oblíbené je také tržiště s širokou nabídkou ovoce a zeleniny. Letovisko nabízí příjemné promenády a velké sportoví a kulturní vyžití.

      Fakultativní výlety lze uskutečnit kromě do Šibeniku také lodí do nedalekých národních parků Krka a Kornati.

 


podmenu

  Vítejte na webu

  F I T N E S S I V A

 

 

Další spřízněné stránky:

DMASÁŽE

BAZAR ROCK

   

podmenu-2

spousta položek menu

nadmenu

perex

Změňte s námi životní styl!

 

 Cvičíme vlastní vahou těla pro zdraví, krásu a pohodu.

dole

¶ Tisk | Nahoru ↑