Řecko

Cena 15 899,- Kč zahrnuje:

Ubytování v dvoulůžkových pokojích, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování All Inclusive, cvičení pilates a powerjógy, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku, Wi-Fi, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži. Cena zahrnuje také povinnou pobytovou taxu. Cena nezahrnuje cestovní pojištění včetně storna zájezdu. 

Termín

22. 9 až 29. 9. 2018

Rezervace a platba

Rezervace vznikne uhrazením zálohy ve výši 8 000,- Kč do 27. 8. 2018 na účet č.: 2233093083/0800, popřípadě v hotovosti. Je nutné oznámit jméno, příjmení a datum narození. Doplatek je 7 899,- Kč

Poloha a popis
Apartmánový komplex Comfort Blue Sky Beach se nachází na ostrově Kréta přímo u písečné pláže, která je od apartmánů oddělena pouze místní komunikací. Klienti, kteří si zakoupí zájezd do Comfort Blue Sky Beach, mohou využívat v rámci all inclusive pláž u Comfort Corali Beach (lehátka a slunečníky zdarma) a nápoje na pool baru (vzdálenost ca 100 m).
Blue Sky Beach má v hlavní budově  apartmány pro 2 - 4 osoby a dvoulůžkové pokoje. Blue Sky Beach se nachází v klidnějším místě, na rozhraní letovisek Kokkini Hana a Gournes. Centrum Kokkini Hani je vzdáleno cca 500 m a centrum sousedního letoviska Kato Gouves je cca 1,5 km. Nedaleké letiště je vzdáleno jen cca 12 km. V okolí aparthotelu se nachází různé obchůdky, markety, kavárny,bary, restaurace, atd.
Animační programy pro děti a dospělé Vám umožní využít zábavy během Vašeho pobytu. Pokud však animační programy nevyhledáváte a chcete jen relaxovat a odpočívat, krásná písečná pláž přímo u Blue Sky Beach je k tomu jako stvořená. Dovolené v Blue Sky Beach, to je ta správná volba pro Vaši dovolenou.
Stravování
formou All Inclusive:
Aktuální program ALL INCLUSIVE aparthotel BLUE SKY BEACH 3*:
• Snídaně: formou amerického bufetu v hlavní restauraci ( 07:30 – 09:30 )
• Oběd: light bufet v hlavní restauraci ( 13:00 - 15:00 )
• Večeře: formou plného bufetu v hlavní restauraci ( 19:30 – 21:30 )
NÁPOJE :
- během hlavního jídla (oběd, večeře) v hlavní restauraci: místní víno (bílé, červené nebo růžové), místní nealkoholické nápoje, ovocné šťávy/džusy (ne fresh), točené pivo, čerstvá voda .
HLAVNÍ/POOL - BAR: (10.00 - 22:00)
- místní alkoholické nápoje ouzo, raki, možnost koktejlů dle aktuální nabídky Vám sdělí na baru, místní víno, místní pivo, překapávaná káva, čaj, ovocné šťávy (ne fresh), pitná voda, občerstvení (popcorn, sušenky) .
- 16:00 - 17:00 coffee time u baru, zmrzlina 16:00 - 17:00
Po 22:00 jsou všechny nápoje za příplatek.
Několikrát během týdne bude kuchař připravovat pokrmy přímo před klienty (snídaně, večeře).
Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení aparthotelu.
Pláž a plážový servis
Písečná pláž přímo u apartmánu, oddělena pouze místní komunikací, lehátka a slunečníky zdarma pro klienty, kteří mají all inclusive. Klienti bez stravy plážový servis platí. Klienti, kteří si zakoupí zájezd do Comfort Blue Sky Beach, mohou využívat v rámci all inclusive pláž u Comfort Corali Beach (lehátka a slunečníky zdarma) a nápoje na pool baru (vzdálenost ca 100 m).  

 


podmenu

  Vítejte na webu

  F I T N E S S I V A

 

 

Další spřízněné stránky:

DMASÁŽE

BAZAR ROCK

   

podmenu-2

spousta položek menu

nadmenu

perex

Změňte s námi životní styl!

 

 Cvičíme vlastní vahou těla pro zdraví, krásu a pohodu.

dole

¶ Tisk | Nahoru ↑