Ostrov KOS, hotel Roselands 

Termín: 1. 6. až 8. 6. 2020 

Cena: 14 590,- Kč 

Reservace a platba: Reservace vznikne uhrazením zálohy minimálně 5 000,- Kč do 16. 3. 2020 do 12:00 hodin na účet č.: 2233093083/0800, popřípadě v hotovosti. Je nutné oznámit jméno, příjmení, datum narození a e mail účastníka zájezdu. Další platby budou upřesněny 

Poloha a popis: Rodinný hotel Roselands je postavený v pěkné lokalitě řeckého ostrova Kos. V bezprostřední blízkosti hotelu naleznete různé obchůdky, restaurace a bary. Hotel je vhodný pro klientelu, která vyhledává spíše menší a klidnější hotel s All Inclusive.  

Vybavení hotelu: Hotel Roseland se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov a svým hostům nabízí zahradu, vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, bezpečnostní schránky, bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma). Jednolůžkové pokoje jsou pouze na vyžádání. 

Vybavení pokojů: Koupelna se sprchou a WC, telefon, TV/sat, chladnička, fén, klimatizace, sejf( za poplatek), balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Klimatizace 4 euro na den. 

Stravování: All Inclusive.
Snídaně formou bufetu (7.30–10.00)
Oběd formou bufetu (13.00–14.30)
Večeře formou bufetu (19.00–21.00)
Během dne sendviče, pizza, saláty a sezónní ovoce (10.00– 13.00, 15.00–18.30). Neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (10.30–23.00).
 

Pláž a plážový servis: Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek) se nachází cca 750 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. 

Pro děti: Dětské hřiště, oddělené brouzdaliště pro děti. Dětská postýlka na vyžádání. 

Sport a zábava: Stolní tenis, plážový volejbal, kulečník (za poplatek). 

Povolená hmotnost zavazadel: 15 kg zavazadlový prostor, 5 kg kabina 

Cena zahrnuje: Ubytování v dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování All Inclusive, cvičení pilates a powerjógy, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku, povinnou pobytovou taxu. 

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění včetně storna zájezdu, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu All Inclusive či do ceny zájezdu.

Roselands Hotel

Roselands Hotel

Roselands Hotel

Roselands Hotel

Roselands Hotel

Roselands Hotel

Roselands Hotel

Roselands Hotel

Roselands Hotel

Roselands Hotel


podmenu

  Vítejte na webu

  F I T N E S S I V A

 

 

Další spřízněné stránky:

DMASÁŽE

BAZAR ROCK

   

podmenu-2

spousta položek menu

nadmenu

perex

Změňte s námi životní styl!

 

 Cvičíme vlastní vahou těla pro zdraví, krásu a pohodu.

dole

¶ Tisk | Nahoru ↑