Na jaký program se mohou těšit ti,

      kdo mají zájem o své zdraví a pozitivní přístup k životu? „Novinkou bude powerjóga HOT, což je základní lekce ve vytopené místnosti pro rozvoj síly a ohebnosti ( jen v Černovicích – NUTNÁ  REZERVACE !) dále Flowjóga ! A na jaro pro vás připravuji další fází společného cvičení powerjóga TERAPIE, což znamená vědomý trénink pro správné držení těla a kvalitní dýchání.

      Zatímco lekce powerjógy očistí mysl i tělo, trénink hlubokých svalů a kvalitní dech vyplní powerjógu TERAPII. Poodhalíte možnosti svého těla, zaměříte svou mysl k pozorování, odkud vychází vaše vnitřní síla a občerstvíte své tělo novou energií. Ochutnáte tajemství klidu a vnitřního štěstí během jednoduché relaxace a načerpáte sílu pro každý všední den.

     „V současném světě plném neustálého napětí a spěchu je powerjóga jako oáza uprostřed pouště. Jakmile do ní vstoupíte, už nechcete odejít. Otevírají se vám dvířka k poznání sebe sama. Strávíte příjemné chvíle se svým dechem, který vám poskytne sílu a uvolní radost. Tréninkem těla a mysli se „ladíte“ do každého všedního dne s úsměvem a pohodou. To je důvod, proč powerjógu neustále cvičím a předávám dál letos již desátým rokem.

Vloženo: 1. 10. 2012 (18:47) Trvalý odkaz


podmenu

  Vítejte na webu

  F I T N E S S I V A

 

 

Další spřízněné stránky:

DMASÁŽE

BAZAR ROCK

   

podmenu-2

spousta položek menu

nadmenu

perex

Změňte s námi životní styl!

 

 Cvičíme vlastní vahou těla pro zdraví, krásu a pohodu.

dole

¶ Tisk | Nahoru ↑